ŘEZNÉ A BRUSNÉ KOTOUČE FLEX

Profesionální kotouče určené pro řezání a broušení nerezových a běžných ocelí, hliníku, kamene. V sortimentu máme kotouče od výrobců OPTIMA Precise, Tyrolit, Flexovit, 3M.

LAMELOVÉ KOTOUČE

Lamelové brusné kotouče OPTIMA, Lukas, Tyrolit, 3M do úhlových brusek z korundových, zirkonových i keramických materiálů. Stopkové brusné kotouče a lamelová kola pro broušení běžných i nerezových ocelí, neželezných kovů a dřeva.

VÝSEKY NA SUCHÝ ZIP

Výseky určené pro excentrické a vibrační brusky na broušení dřeva, kovů, laků, tmelů, sádrokartonů. Výseky nabízíme v různých rozměrech a tvarech z různých materiálů, včetně brusných mřížek od výrobců DEERFOS, Norton, Starcke.

PODLOŽNÉ TALÍŘE

Unášecí disky pro upnutí výseků se suchým zipem a podložné talíře různých tvrdostí pro vulkanfíbrové kotouče. Náhradní unašeče k elektrickým a vzduchovým bruskám. Samolepící renovace pro obnovu povrchu disků.

TECHNICKÉ KARTÁČE

Drátěné kotouče radiální, hrncové, talířové, stopkové vyrobené za použití ocelového, nerezového, mosazného drátu a abrazivního nylonu. Dále kartáče ruční, zbraňové, rourové a komínové. V nabídce máme kartáče od značek Osborn, Festa, Kart, OPTIMA

TECHNICKÉ FRÉZY

Stopkové tvrdokovové frézy OPTIMA, Lukas, Karnasch různých velikostí a tvarů. Frézy nabízíme se stopkou průměr 3 mm a 6 mm i s prodlouženou stopkou. Jsou určeny pro obrábění ocelí, titanu a jeho slitin /povlakované/, nerezu /INOX SPECIAL/, hliníku /ALUMA/.

BRUSNÉ KOTOUČE

Brusné kotouče od výrobců Tyrolit, Lukas, Norton, Saint-Gobain s keramickou, bakelitovou a pryžovou vazbou. Zajišťujeme výrobu atypických kotoučů mimo standardní nabídku. Dále nabízíme brousící tělíska se stopkou. Orovnávací, oživovací, brousící, obtahovací kameny a segmenty. Omílací tělíska, hnědý a bílý korund, karbid křemíku

LEŠTÍCÍ KOTOUČE A PASTY

Leštící kotouče fíbrové, filcové a látkové různých rozměrů a provedení do stojanových a ručních brusek. Leštící a brusné pasty určené pro leštění oceli, nerezu, barevných kovů a plastu od firem Pragopol, Unipol a Autosol. V nabídce máme také sady pro leštění světlometů.

BROUSICÍ NETKANÁ TEXTILIE

Nástroje z netkané textilie jsou určeny pro odstranění drobných škrábanců a finální úpravu povrchů především hliníku, mosazi a nerezových materiálu. Vyrábí se jako archy, role, nekonečné pásy, výseky se suchým zipem, kotouče do úhlových a stojanových brusek. V sortimentu máme výrobky od 3M, Lukas, Abrasiv.